Hakkımızda  | Müşteri Hizmetleri   |  İletişim  | Yeni Üyelik  |  Blog

       Üye Sayfam / Sepetim

 
 Ana Sayfa > Bahçe Ekipmanları > Sulama Ekipmanları> Su Zamanlayıcıları >


Su Bilgisayarı C 1030 Plus
Konforlu otomatik sulama
Marka : Gardena / Stok Kodu : 01862

Model Seçiniz Adet


 • GARDENA Su Zamanlayıcı C 1030 plus musluğa bağlanır ve bahçenizin otomatik sulanmasını idare eder; örneğin, yağmurlama sistemleri, Micro-Drip-System gibi bir damla sulama sistemi ve GARDENA Sprinklersystem. Sulama zamanlarını programlamak  kolaydır : Rahat programlamak için işletim ünitesi çıkarılabilir.Ekran hangi prgram adımlarının hangi sırada gerçekleştirileceğini anlaşılır şekilde gösterir. Büyük, kullanımı kolay döner düğmeyle istenen veriler hızlıca ayarlanabilir. Günlük olarak her birinin süresi bir dakikayla 7 saat 59 dakika arasında olabilen üç sulama aralığı seçilebilir. Ek esneklik : istenen sulama günleri de özgürce seçilebilir. Çalışırken su tasarrufu için bir GARDENA Yağmur veya Toprak Nemi Sensörü bağlanabilir. Toprak Nemi Sensörüyle tamamen sensör kontrolünde sulama yapılabilir. GARDENA Su Bilgisayarı C 1030 Plus'ı çalıştırmak için 9V alkalin pil (dahil değildir) gereklidir. Bu yaklaşık bir yıl sorunsuz çalışmayı sağlar. Entegre pil seviyesi göstergesi pilin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini gösterir.

  Otomatik ve Zamandan Kazandıran Sulama
  •GARDENA Su Zamanlayıcısıyla siz evde yokken bile, bahçeniz güvenilir ve kolay bir şekilde sulanır. Daha fazla boş zamanınız ve canlı, yeşil bir bahçeniz ve güzel, sağlıklı bitkileriniz olur. Sabahın erken saatlerinde veya akşam otomatik sulama yapıldığında daha az su buharlaşır. Bu da para tasarrufu ve hedeflenmiş, en iyi sulama sağlar
  Kolay Programlama
  •Daha kolay programlamak için büyük ve net ekrana sahip işletim ünitesi çıkarılabilir. Programlama kolaydır ve büyük döner düğme kullanılarak tüm veriler kolayca ayarlanabilir.
  Esnek Sulama Kontrolü
  •Bahçenizi sulamak için, günlük olarak her birinin süresi bir dakikayla 7saat 59 dakika arasında olabilen üç sulama programı seçilebilir. Ek esneklik için istediğiniz sulama günleri de serbestçe seçebilirsiniz. Sulamanın hemen başlaması gerekiyorsa elle de etkinleştirilebilir.
  Su Tasarruflu Çalışma
  •GARDENA Yağmur Sensörü veya Toprak Nemi Sensörü bağlanarak otomatik sulama toprak nemine ve doğal yağmura bağlı olarak kesilebilir. GARDENA Toprak Nemi Sensörüyle sulama sadece sensöre göre de idare edilebilir.
  Güvenli Çalışma
  •Pil seviyesi göstergesi pilin şarj durumunu gösterir. Pilin değişmesi gerektiğini zamanında öğrenirsiniz. Böylece Su Zamanlayıcısının güvenilir bir şekilde çalışması sağlanır.

 •  
  Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 319,84 TL 639,69 TL
  3 216,45 TL 649,34 TL
  4 163,72 TL 654,86 TL
  5 132,09 TL 660,45 TL
  6 110,99 TL 665,96 TL
  7 96,09 TL 672,61 TL
  8 84,79 TL 678,32 TL
  9 76,00 TL 683,96 TL
  


 

 
BENZER ÜRÜNLER

Su Bilgisayarı C 1030 Plus
Fiyat : 627,14 TL (Kdv dahil)

Hortum Ucu Musluk Tipi Dijital Zamanlayıcı
Fiyat : 227,98 TL (Kdv dahil)
 
Bahces.com Nasıl Alırım Hesabım İetişm  
Hakkında
Müşteri Hizmetleri
Güvenlik ve Gizlilik
Tüketici Yasası
Garanti Bilgileri
Teslimat Bilgileri
Ödeme Seçnekleri
Ödeme Şartları
Teknik Servisler
Üyelik Bilgilerim
Üye Sayfam
Sepetim
 
 
  E-bültene kayıt olmak için
lüfen mail adresinizi giriniz...