Hakkımızda  | Müşteri Hizmetleri   |  İletişim  | Yeni Üyelik  |  Blog

       Üye Sayfam / Sepetim

 
 Ana Sayfa > Saksılar > Dikey Bahçe >


Dikey Bahçe 3 Cepli
İster tüketim amacıyla , İster görsellik açısından her çeşit bitki yetiştirilebilir.
Marka : MGF Plast / Stok Kodu : DB3C
Ücretsiz Kargo
Model Seçiniz Adet


 • MODÜLER DİKEY BAHÇELER
  İster tüketim amacıyla, ister görsellik açısından her çeşit bitki yetiştirilebilir.

  ÖLÇÜLER

  1 (En) x 3 (Boy) Cepli Ürün : 27 cm (En) x 54 cm (Boy)

  ÜRÜN SET İÇERİĞİ
  Kök sarım bezi, duvara asmak için metal aparat malzemesi içermektedir.

  %100  Temiz Hava
  Ortalama ömrünüzün %90 'nını kapalı mekanlarda geçiriyoruz. Bu kapalı alanlarda oksijen kalitemizi düşürmeye yarayan bir çok malzeme bulunuyor. Bu noktada ortamı ne kadar havalandırmaya çalışsak bile, kış dönemlerinde sürekliliği olmayan bir yöntemdir. Bu da hastalıklara davet demektir. İyi haberler ise bitkilerin havadan kirliliğe neden olan maddeleri emip havayı temizleyebilmeleridir. Bunun yanında bilim adamlarının araştırmaları sonucunda hava kalitesi sağlık ve zindeliğin önemli bir yönü olduğu ve bitkilerin toksinleri filtreleyip havadan aldıkları kanıtlanmıştır. Aynı zamanda enerji veren oksijen salgılarlar. Mini Garden Frame dikey bahçelerde, kullanabileceğimiz yüzlerce bitki mevcuttur. Tek bir saksı bitkisinin bile toksinleri emme konusunda faydası tartışılmaz. İstediğiniz mevsime uygun çiçekler her zaman duvarınızda size bakıyor olacak!
  DOĞAL BESLENME
  Dünyada organik tarım faaliyetleri 2. Dünya savaşından sonra başlamasına rağmen uluslararası boyuta 1972 yılında Uluslararası Organik Tarım Hareketleri Federasyonunun (IFOAM) kurulmasıyla ulaşmıştır. Baslangıçta tarım topraklarının korunması için başlatılan organik yetiştiricilik, günümüzde tüketicilerin sağlıklı beslenmeleri için gereklidir. Mgf Modüler Dikey Bahçeler, size ister küçük çaplı, ister büyük alanlarda istediğiniz ürünü dalından kopararak taptaze yemenizi sağlar. İsterseniz tohum olarak, isterseniz fidan olarak istediğiniz bitkiyi doğal olarak yetiştirebilirsiniz.
  GERİ DÖNÜŞÜM-DOĞA DOSTU
  Dünyadaki insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketim çılgınlığı, doğal dengeyi bozarak doğaya zarar vermektedir. Bununla birlikte yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar hammadde olarak kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Örneğin, yeniden kazanılabilir bir kumaşın kullanılması kumaşın sıfırdan imal edilmesine oranla %35 e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Atık malzemelerin hammdadde olarak kullanılması çevre kirliliğinin engellenmesi açısından çok önemlidir. Mgf Modüler Dikey Bahçelerin ham maddesi %100 geri dönüşümlüdür. Atık pet şişeleri ve çeşitli artık kumaşların formüle edilmesi ile tarafımızdan üretilmektedir. Bu malzemelerin insan ve bitki sağlığı açısından hiçbir zarar teşkil etmediği ispatlanmıştır.
  MODÜLER-KOLAY KURULUM
  Mgf Modüler Dikey Bahçelerin kurulumu çok basittir. İçerisinde bulunan kullanma klavuzu ve gerekli ekleme parçalarını gerekli olduğu zaman kullanabilirsiniz. En-boy yükseklikleri ve bitki yetiştirme cep sayılarına göre farklı boy ve çeşitlere sahip olduğu için, size uygun olan ölçüyü seçebilirsiniz. İstediğiniz duvarda ürünü yan yana ekleyerek de kullanabilirsiniz. Üzerinde bulunan taşıyıcı halkalardan kolayca kanca ile asabilir veya duvara matkap ile delerek dübel ve vida yardımıyla sabitleyebilirsiniz.   


   

 •  
  Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
  2 37,23 TL 74,45 TL
  3 25,19 TL 75,58 TL
  4 19,06 TL 76,22 TL
  5 15,37 TL 76,87 TL
  6 12,92 TL 77,51 TL
  7 11,18 TL 78,29 TL
  8 9,87 TL 78,95 TL
  9 8,85 TL 79,61 TL
  


 

 
BENZER ÜRÜNLER

Dikey Bahçe 10 Cepli
Fiyat : 176,99 TL (Kdv dahil)

Dikey Bahçe 3 Cepli
Fiyat : 72,99 TL (Kdv dahil)

Dikey Bahçe 6 Cepli
Fiyat : 95,99 TL (Kdv dahil)
 
Bahces.com Nasıl Alırım Hesabım İetişm  
Hakkında
Müşteri Hizmetleri
Güvenlik ve Gizlilik
Tüketici Yasası
Garanti Bilgileri
Teslimat Bilgileri
Ödeme Seçnekleri
Ödeme Şartları
Teknik Servisler
Üyelik Bilgilerim
Üye Sayfam
Sepetim
 
 
  E-bültene kayıt olmak için
lüfen mail adresinizi giriniz...