Bahçe | Tavsiyeler | Pratik Bilgiler | Proje Teknikleri | Tasarımlar |
 
 SON YAZILAR
 

Kışa Girmeden Bahçe Bakımınızı Yapın
7.11.2013  
Bahçenizdeki bitkilerin kış koşullarına daha dayanıklı olabilmeleri için Kasım Ayında bakımlarını yapmalısınız. Bitkilerinizi kışa hazırlamak için ihtiyacınız olan bahçe aletlerinizin hepsi bahces.com'un geniş ürün yelpazesinde mevcut pratik bahçe aletleri sayesinde bitkileriniz kışa daha iyi hazırlanacak ve bahar geldiğinde çok daha güzel görünecekler

Barbekünün Temel Kuralları
25.3.2013  
Günümüzün Weber ürünleri ile olduğu gibi barbekü yapmak asla bu kadar kolay ve rahat olmamıştı. Bir kaç hususu yine de mutlaka dikkate almalısınız – O zaman mükemmel barbekü keyfine hiçbir şey engel olamaz. En önemli hususları sizin için 6½ temel kuralları olarak özetledik.

Barbekü Bakımı
13.3.2013  
Kömürlü Barbekü Severlerin Alet Edavatları Gazlı Barbekü Severlerin Alet Edavatlar

Tatil Keyfinizi İkiye Katlaycak Hamak Modelleri
20.3.2013  
Eğer geniş bir terasınız veya bahçeniz varsa mutlaka bir hamak edinmelisiniz. Artık ağaç ya da hamağı bağlayacak tahtaya da ihtiyacınız yok. Kendinden ayaklı modellerde bulunmakta.

Bahçe Dekorasyonunuz İçin İlham Verecek Örnekler
20.3.2012  
Bahçe meraklıları için yeteneklerini gösterişli bir şekilde yansıtmaları için yaratıcı saksı tasarımları!

Bahçe Sanatı Keserek Şekil Verme
11.3.2013  
Keserek şekil vermeye şimşir ağacından daha uygun bir bitki yoktur. En popüler şekil küredir. Şimşir kozalağı da amatör bahçıvanlar arasında popüler bir şekildir. Bununla birlikte, mükemmel kesim yapmak amacıyla bu her iki şekli yaratmak için de birkaç önemli şey dikkate alınmalıdır.
<< 1 2 3 >>
 
Bahces Blog Hakkında
Bahçenizin İhtiyacı olan her şey artık kapınızda…
SGS Su ve Gaz Sist. Malz. Tic. Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilen yeni alışveriş siteniz Bahces.Com, Bahçeye yön veren markaların sahip olmak istediğiniz tasarımlarını size indirimli fiyatlarla sunuyor. Bahces.Com’a üye olarak hiç kimseden alamayacağınız tekliflerle karşılaşacak ve dünya markalarıyla Yaptığı özel anlaşmalardan faydalanacaksınız.

“Yeşil Düşün"
 
Bahces Sosyal Medya
 
Bahces İletişim

0216 634 05 59

 

SGS SU VE GAZ SİST.MALZ.TİC.LTD.ŞTİ.
Yamanevler Mah. Küçüksu Cad.
NO:49/A Ümraniye/İstanbul

 
destek@bahces.com
www.bahces.com

 Üyelik Başvurusu İçin Tıklayınız

 

Copyright © 2013 - Bahces. Tüm Hakları Saklıdır.