Gizlilik Sözleşmesi

GÜVENLİK
Alışveriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniziRapid SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır.

Oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz.
Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.
GİZLİLİK
Bu Gizlilik İlkesinin Kapsadıkları

Bu gizlilik ilkesi, Bahces.com ürün ve hizmetlerini geçmişteki kullanımınızla ilgili bilgiler dahil bahces.com'un topladığı ve aldığı kimlik belirlemek için kullanılabilecek bilgiler ve diğer bilgilerle ne yapacağını kapsar. "Veriler" ve "Bilgiler" sizin hakkınızdaki adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi kimliğinizi belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek ve başka türlü herkesin erişemeyeceği bilgileri içerir.
Uygun olduğunda, kimlik belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak için kullanılabilecek verilerin kullanımını gizlilik ilkelerimizin içinde açıkça belirtiniz.

BİLGİLERİN TOPLANMASI VE KULLANILMASI
Bahces.com: bir Bahces.com üyelik hesabı için kayıt yaptırdığınızda, mail listesine mail adresinizi kayıt ettirdiğinizde, Bahces.com sayfalarını ziyaret ettiğinizde, kimlik belirlemek, adınıza fatura düzenlemek ve ürün teslimatı yapmak için kullanılabilecek, kampanya duyuruları yapmak, sizinle iletişim kurmak için kullanılabilecek bilgiler toplar.
Bahces.com'a kaydolurken bazıları opsiyonel olmak üzere ad, soyad, eposta, cinsiyet, doğum tarihi, TC Kimlik No, adres bilgileri (adres, posta kodu, ülke, şehir, semt/ilçe, mobil telefon, telefon, faks), firma adı, vergi dairesi, vergi no gibi bilgiler isteriz.
Kredi kartı ödemelerinde talep edilen kart bilgileriniz gibi hassas kişisel bilgileriniz güvenli işlem yapan SSL sertfikasına sahip sunucumuz tarafından ilgili bankanın ilgili birimine otomatik olarak aktarılır ve bunun dışında herhangi bir çalışanımız veya 3. taraf ile kesinlikle paylaşılmaz ve bu bilgiler depolanmaz.


 
BİLGİLERİN PAYLAŞILMASI VE İFŞA EDİLMESİ
Bahces.com, hakkınızdaki bilgileri, aşağıdaki durumlar haricinde veya izininiz olmadan başkalarına veya bağlı olmayan şirketlere kiralamaz, satmaz veya bunlarla paylaşmaz:
•Bu bilgileri, gizlilik sözleşmeleri altında bizim adımıza teslimat yapan kargo şirketleriyle paylaşırız
•Uymamız gereken mahkeme celplerine, mahkeme emirlerine, hukuki süreçlere veya otoriterlerce bulunan her türlü yasal talebe yanıt veririz ya da yasal haklarımızı uygulamak veya yasal hak talepleri karşısında kendimizi savunmak için gerekli bildirimlerde bulunuruz.
•Yasa dışı faaliyetleri, üzerinde dolandırıcılık şüphesi olan durumları, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğine yönelik potansiyel tehdit içeren durumları ve Bahces.com
kullanım koşullarının ihlalini soruşturmak, önlemek veya bunlara karşı eylemde bulunmak için, ya da yasaların gerektirdiği diğer durumlarda, bu tür bilgilerin paylaşılması gerektiğini düşünüyoruz.
•Bahces.com, başka bir şirketi satın alırsa, başka bir şirket tarafından satın alınırsa veya başka bir şirketle birleşirse, sizinle ilgili bu tür bilgileri aktarabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda, hakkınızdaki bilgiler aktarılmadan ve farklı bir gizlilik ilkesine tabi olmadan önce, Bahces. com bu durumu size bildirir.

HESAP BİLGİLERİNİZİ VE TERCİHLERİNİZİ DÜZENLEYEBİLME VE SİLEBİLME DURUMUNUZ
İstediğiniz zaman, size ait olan Bahces.com Hesap Bilgilerini Hesabım sekmesinin altında "Kullanıcı Bilgilerim" ve "Adres Bilgilerim" kısımlarından düzenleyebilirsiniz.
Hesabınızın silinmesini veya üyeliğinizin iptal edilmesini 0216 634 05 59 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya [email protected]
 adresine e-mail yollayarak talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.
Önceden kayıt olduğunuz mail listemizden ayrılmak için size ulaşan kampanya bildirimleri mailin altındaki "listeden ayrılmak için buraya tıklayın" yazısına tıklayabilir veya 0216 634 05 59 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak veya [email protected] 
 adresine e-mail yollayarak listeden ayrılmayı talep edebilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK
Sizinle ilgili bilgilere erişimi, size ürün veya hizmet sağlamak ya da işlerini yapabilmek için makul bir şekilde bu bilgilere ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüz çalışanlarla sınırlarız. Sizinle ilgili bilgileri korumak için, yasal yükümlülüklerimize uygun fiziksel, elektronik ve prosedür tabanlı koruyucularımız vardır.

BU GİZLİLİK İLKESİ ÜZERİNDE YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER
Bahces.com zaman zaman bu ilke üzerinde değişiklikler yapabilir. Bilgilerinizi kullanma şeklimizle ilgili önemli değişiklikler yaparsak, Bahces.com hesabınızda belirtilen birincil e-posta adresine bir bildirim göndererek ya da sayfalarımızda kolayca görünen bir bildirim yayınlayarak bu durumdan haberdar olmanızı sağlarız.

 
Yükleniyor...