İade Şartları

Ürün iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

İade Adresi : SGS Su ve Gaz Sist. Malz. Tic. Ltd. Şti. Yamanevler Mah. Küçüksu Cad. NO : 49/A Ümraniye/İSTANBUL

İade etme süresi kaç gündür?
Bahces üyelerinin "sebep göstermeden cayma hakkı" 7 gündür.

İademi hangi adrese göndereceğim?
SGS Su ve Gaz Sist. Malz. Tic. Ltd. Şti. Yamanevler Mah. Küçüksu Cad. NO : 49/A Ümraniye/İSTANBUL

İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
İade talebiyle bahces.com'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza ait değildir. Eğer ürün hatalı, arızalı ise Yurtiçi Kargo ile yukarıda belirtilen iade adresimize "SGS Sulama-karşı ödemeli" olarak gönderebilirsiniz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra bahces.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve bahces.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Elime geçen ürün kusurlu ne yapmam gerekir?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için bkz. " Ürünü iade etmek istediğimde ne yapamam gerekiyor?

Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartına yansıtılmaktadır.

 
Yükleniyor...